  • Mfr # TFP101LVF15X073BT
  • Zoro # G304542647
Width
15"
Color
Burnt Toffee
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP101LVF15X073BT
Width
15"
Height
73"