  • Mfr # TFP101LVF15X077BT
  • Zoro # G904545475
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Burnt Toffee
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101LVF15X077BT
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
77"