  • Mfr # TFP101LVF18X036BT
  • Zoro # G004542848
Width
18"
Color
Burnt Toffee
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF18X036BT
Width
18"
Height
36"