  • Mfr # TFP101LVF18X040BT
  • Zoro # G804545094
Width
18"
Color
Burnt Toffee
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Louver
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF18X040BT
Width
18"
Height
40"