  • Mfr # TFP101LVF18X043BT
  • Zoro # G504547312
Width
18"
Color
Burnt Toffee
2 Equal Louver
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF18X043BT
Width
18"
Height
43"