  • Mfr # TFP101LVF18X077BT
  • Zoro # G204544079
Width
18"
Color
Burnt Toffee
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF18X077BT
Width
18"
Height
77"