  • Mfr # TFP101LVF12X036CL
  • Zoro # G004544651
Width
12"
Color
Colorful Leaves
True Fit
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X036CL
Width
12"
Height
36"