  • Mfr # TFP101LVF12X062CL
  • Zoro # G704548638
Width
12"
Color
Colorful Leaves
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF12X062CL
Width
12"
Height
62"