  • Mfr # TFP101LVF12X065CL
  • Zoro # G604550946
Width
12"
Color
Colorful Leaves
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Louver
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF12X065CL
Width
12"
Height
65"