  • Mfr # TFP101LVF18X045CL
  • Zoro # G504548456
Width
18"
Color
Colorful Leaves
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF18X045CL
Width
18"
Height
45"