  • Mfr # TFP101LVF12X040BR
  • Zoro # G204546806
Width
12"
Color
Fire Red
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X040BR
Width
12"
Height
40"