  • Mfr # TFP101LVF12X044BR
  • Zoro # G404549256
Width
12"
Color
Fire Red
True Fit
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X044BR
Width
12"
Height
44"