  • Mfr # TFP101LVF12X064BR
  • Zoro # G704549925
Width
12"
Color
Fire Red
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X064BR
Width
12"
Height
64"