  • Mfr # TFP101LVF18X040BR
  • Zoro # G604545195
Width
18"
Color
Fire Red
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF18X040BR
Width
18"
Height
40"