  • Mfr # TFP101LVF12X043ST
  • Zoro # G604549063
Width
12"
Color
Hailstorm Gray
True Fit
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X043ST
Width
12"
Height
43"