  • Mfr # TFP101LVF12X047ST
  • Zoro # G804551699
Width
12"
Color
Hailstorm Gray
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X047ST
Width
12"
Height
47"