  • Mfr # TFP101LVF12X064ST
  • Zoro # G604550113
Width
12"
Color
Hailstorm Gray
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF12X064ST
Width
12"
Height
64"