  • Mfr # TFP101LVF15X079ST
  • Zoro # G904546861
Width
15"
Color
Hailstorm Gray
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Louver
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF15X079ST
Width
15"
Height
79"