  • Mfr # TFP101LVF18X061ST
  • Zoro # G204546769
Width
18"
Color
Hailstorm Gray
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF18X061ST
Width
18"
Height
61"