  • Mfr # TFP101LVF12X051LP
  • Zoro # G404541885
Width
12"
Color
Lilly Pads
Louvered
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X051LP
Width
12"
Height
51"