  • Mfr # TFP101LVF12X053LP
  • Zoro # G004543524
Width
12"
Color
Lilly Pads
Louvered
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF12X053LP
Width
12"
Height
53"