  • Mfr # TFP101LVF15X026LP
  • Zoro # G804549436
Width
15"
Color
Lilly Pads
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Louver
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF15X026LP
Width
15"
Height
26"