  • Mfr # TFP101LVF15X062LP
  • Zoro # G504547756
Width
15"
Color
Lilly Pads
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF15X062LP
Width
15"
Height
62"