  • Mfr # TFP101LVF15X063LP
  • Zoro # G704548706
Width
15"
Color
Lilly Pads
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF15X063LP
Width
15"
Height
63"