  • Mfr # TFP101LVF18X051LP
  • Zoro # G204540156
Width
18"
Color
Lilly Pads
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF18X051LP
Width
18"
Height
51"