  • Mfr # TFP101LVF12X053MG
  • Zoro # G504543413
Width
12"
Color
Moss Green
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF12X053MG
Width
12"
Height
53"