  • Mfr # TFP101LVF12X074MG
  • Zoro # G404544305
Width
12"
Color
Moss Green
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X074MG
Width
12"
Height
74"