  • Mfr # TFP101LVF15X025MG
  • Zoro # G204548619
Width
15"
Color
Moss Green
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF15X025MG
Width
15"
Height
25"