  • Mfr # TFP101LVF15X052MG
  • Zoro # G204541627
Width
15"
Color
Moss Green
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Louver
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF15X052MG
Width
15"
Height
52"