  • Mfr # TFP101LVF18X025MG
  • Zoro # G804547760
Width
18"
Color
Moss Green
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Louver
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF18X025MG
Width
18"
Height
25"