  • Mfr # TFP101LVF18X029MG
  • Zoro # G804550432
Width
18"
Color
Moss Green
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF18X029MG
Width
18"
Height
29"