  • Mfr # TFP101LVF12X031NT
  • Zoro # G104541796
Width
12"
Color
Natural Twine
True Fit
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X031NT
Width
12"
Height
31"