  • Mfr # TFP101LVF12X033NT
  • Zoro # G704542728
Width
12"
Color
Natural Twine
True Fit
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF12X033NT
Width
12"
Height
33"