  • Mfr # TFP101LVF12X035NT
  • Zoro # G304544290
Width
12"
Color
Natural Twine
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X035NT
Width
12"
Height
35"