  • Mfr # TFP101LVF12X038NT
  • Zoro # G704545828
Width
12"
Color
Natural Twine
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Louver
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF12X038NT
Width
12"
Height
38"