  • Mfr # TFP101LVF12X061NT
  • Zoro # G104548504
Width
12"
Color
Natural Twine
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X061NT
Width
12"
Height
61"