  • Mfr # TFP101LVF15X043NT
  • Zoro # G004548529
Width
15"
Color
Natural Twine
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF15X043NT
Width
15"
Height
43"