  • Mfr # TFP101LVF15X073NT
  • Zoro # G604542965
Width
15"
Color
Natural Twine
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP101LVF15X073NT
Width
15"
Height
73"