  • Mfr # TFP101LVF18X034NT
  • Zoro # G904541897
Width
18"
Color
Natural Twine
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Louver
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF18X034NT
Width
18"
Height
34"