  • Mfr # TFP101LVF18X072NT
  • Zoro # G604541548
Width
18"
Color
Natural Twine
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF18X072NT
Width
18"
Height
72"