  • Mfr # TFP101LVF12X027CH
  • Zoro # G604550601
Width
12"
Color
Ocean Swell
True Fit
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF12X027CH
Width
12"
Height
27"