  • Mfr # TFP101LVF12X041CH
  • Zoro # G404547542
Width
12"
Color
Ocean Swell
True Fit
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X041CH
Width
12"
Height
41"