  • Mfr # TFP101LVF12X053CH
  • Zoro # G804543151
Width
12"
Color
Ocean Swell
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X053CH
Width
12"
Height
53"