  • Mfr # TFP101LVF12X054CH
  • Zoro # G104543929
Width
12"
Color
Ocean Swell
Louvered
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X054CH
Width
12"
Height
54"