  • Mfr # TFP101LVF12X055CH
  • Zoro # G304544320
Width
12"
Color
Ocean Swell
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF12X055CH
Width
12"
Height
55"