  • Mfr # TFP101LVF12X058CH
  • Zoro # G904546441
Width
12"
Color
Ocean Swell
2 Equal Louver
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF12X058CH
Width
12"
Height
58"