  • Mfr # TFP101LVF12X067CH
  • Zoro # G304539869
Width
12"
Color
Ocean Swell
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Louver
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF12X067CH
Width
12"
Height
67"