  • Mfr # TFP101LVF15X044CH
  • Zoro # G904549015
Width
15"
Color
Ocean Swell
True Fit
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF15X044CH
Width
15"
Height
44"