  • Mfr # TFP101LVF15X080CH
  • Zoro # G104547170
Width
15"
Color
Ocean Swell
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF15X080CH
Width
15"
Height
80"