  • Mfr # TFP101LVF18X057CH
  • Zoro # G104544254
Width
18"
Color
Ocean Swell
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF18X057CH
Width
18"
Height
57"